tak pracuję

Jest takie miejsce, w którym każdy może zaprezentować siebie i swoją działalność. Opowiadać o sobie, swoich pasjach i marzeniach. Szukać inspiracji i inspirować. Taki właśnie jest internet - otwarty dla każdego i na każdy pomysł. Potrzebne są jedynie dobre chęci, aby korzystać z potencjału w nim tkwiącym. Zapraszam Cię do wspólnego poznawania sieci i korzystania z jej ogromnych zasobów.

Celem naszej współpracy będzie przygotowanie przestrzeni w sieci, idealnej dla Ciebie i Twojego przedsięwzięcia.

Razem przejdziemy przez wszystkie etapy powstawania strony. Napiszemy teksty, które barwnie opowiedzą o Tobie; stworzymy grafikę; zadbamy o odpowiednią promocję nowej strony. Wynikiem naszego spotkania będzie Twoja własna witryna.

treści

Najistotniejszy aspekt każdej strony WWW. Bez ciekawego i zajmującego przekazu nawet najbardziej designerska strona jest martwa. Dlatego to, co chcesz opowiedzieć za pomocą strony, to najważniejsza część całego projektu.

Prowadząc swój mały biznes warto mówić o nim wprost. Pokazywać się takim, jakim jest się naprawdę. Bez sztucznego kreowania. Pisanie w duchu autentycznym to nie tylko podejście do wyboru i rodzaju treści na stronie. To także cała filozofia prowadzenia małego biznesu, która jest mi szczególnie bliska, a którą wskazała mi Ania Piwowarska i jej Autentyczny Copywriting.

Dlatego podczas naszych spotkań i rozmów będę Cię zachęcała do opowiedzenia prawdziwej historii – Twojej i Twojego biznesu. Do przedstawienia siebie i swojej oferty w sposób szczery i autentyczny. Jeżeli natomiast pisanie nie jest Twoją mocną stroną, lub po prostu nie znajdziesz na to czasu – wystarczy, że opowiesz mi o sobie. A ja przygotuję tekst, w którym spróbuję ująć Twój charakter.

placeholder

wygląd

Kluczowe jest pierwsze wrażenie. Od niego zależy, czy internetowy gość pozostanie na stronie dłużej, czy też szybko ją opuści. Nieumiejętnie przygotowana grafika, chaos kolorystyczny, zbyt dużo elementów – to wszystko może wystraszyć. Wtedy internauta opuści stronę, nie dowiedziawszy się nawet o Twojej fantastycznej ofercie.

Na co dzień pracuję z grafikiem, z którym wspólnie przygotowaliśmy wiele stron internetowych, np. dla salonu kosmetycznego AG Beauty Centre. Jeżeli chcesz, nasz kolejny projekt może być właśnie Twój. Wystarczy tylko do mnie napisać. Wspólnie przygotujemy projekt, który odda Twoją osobowość i charakter prowadzonej działalności.

placeholder

układ/rozmieszczenie

Strona WWW ma być użyteczna – to zdanie, chociaż nie brzmi zbyt przyjemnie, oddaje istotę tego, czym powinna być strona internetowa. Ma ona przekazywać najważniejsze informacje o Tobie, Twoim biznesie czy działalności. Nie każ użytkownikowi domyślać się, czym się zajmujesz i gdzie kliknąć, aby dowiedzieć się więcej na Twój temat i tego, co oferujesz. Jasny przekaz i odpowiednio pogrupowane i nazwane działy, to klucz do powodzenia strony.

Wspólnie przyjrzymy się działalności, którą prowadzisz i temu, co oferujesz. Pomogę Ci wybrać najważniejsze kręgi tematyczne i odpowiednio je pogrupować, tak aby łatwo je można było odnaleźć na stronie.

placeholder

logo i cała reszta

Logo to znak rozpoznawczy. Będziesz go wielokrotnie używała i jeżeli zostanie odpowiednio przygotowany, to pozostanie z Tobą na dłużej. Dobre logo oddaje charakter firmy, kojarzy się z rodzajem działalności, dopełnia wizerunek. Powinno być spójne z witryną internetową.

Wizytówki, ulotki, karty stałego klienta – wszystko czego potrzebujesz możesz zostawić w moich rękach. Mam rozeznanie w rynku firm drukarskich i z pewnością wybiorę najlepszą dla Ciebie ofertę.

Te materiały reklamowe wyszły spod ręki Rafała – grafika, z którym współpracuję. Jeżeli chciałabyś, aby Twoje logo czy ulotki zostały przygotowane w podobny sposób skontaktuj się ze mną.

placeholder

promocja

Jeżeli już poświęciłaś tyle czasu i energii na zaistnienie w sieci, warto aby ktoś się o tym dowiedział. Istnieje wiele możliwości na promocję swojej działalności w internecie. Wspólnie wybierzemy te narzędzia, z którymi będzie Ci się najlepiej pracowało. Te najbardziej popularne to oczywiście fanpage na facebooku czy profil Instagramie. Z płatnych można wybrać pozycjonowanie i kampanię reklamową Google AdWords. Razem zastanowimy się, który wariant najlepiej się sprawdzi w Twoim przypadku.

placeholder

dlaczego ważny jest kod

Każda z nas ma oczekiwania dotyczące swojej strony. Chcemy, aby była oryginalna, ciekawa graficznie. Za jej pośrednictwem opowiadamy o sobie, prezentujemy swoją działalność, sprzedajemy produkty. Często jednak zapominamy, że aby strona funkcjonowała i przynosiła korzyści, musi mieć silne podstawy w postaci odpowiedniego kodu. Musi zostać tak zaprogramowana, aby szybko otwierała się w przeglądarce. Aby jej zawartość można było łatwo odczytać na smartfonie czy tablecie. Niezależnie od tego, czy zechcesz stronę zbudować na popularnym Wordpressie, czy zdecydujesz się na jakiekolwiek inne spersonalizowane rozwiązanie - najważniejsze jest, aby strona działała!

O to zatroszczy się Maciek - prywatnie mój mąż, a zawodowo programista z ogromnym doświadczeniem. Strony WWW, o których jakość zadbał, można podejrzeć tutaj.

placeholder

sprawy techniczne

Domena, hosting, zakładanie skrzynek pocztowych – te wszystkie mało przyjemne rzeczy są niezbędnym elementem prowadzenia skutecznej działalności w sieci. Abyś mogła się cieszyć swoją stroną internetową, muszą one być dobrze skonfigurowane i działać bez zarzutu. Ja zadbam o wszystkie sprawy techniczne, abyś ty mogła rozwijać swoją witrynę.

placeholder

rozmowy, rozmowy, rozmowy

Spotkanie, opowieść, porozumienie. Na tym opieram współpracę z kobietami, z którymi mam przyjemność pracować. Jestem zdania, że aby przygotować indywidualną stronę, muszę najpierw poznać jej przyszłą właścicielkę. Najlepszym rozwiązaniem jest osobiste spotkanie, w trakcie którego swobodnie rozmawiamy. Omawiamy Twoją działalność, pomysły związane z obecnością Twojej firmy w sieci. Jeżeli takie spotkanie z różnych przyczyn nie jest możliwe, wtedy zapraszam Cię na wirtualną rozmowę przez Skype'a.

placeholder